O nás

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 1994 a navazuje na více než 20 let zkušeností Výzkumného ústavu matematických strojů. Jádro společnosti tvoří zkušené týmy expertů: analytiků, projektantů, systémových odborníků, odborníků pro databázové zpracování, programátorů využívajících nejmodernějších vývojových nástrojů a odborníků pro komunikace.

 

Cílem je poskytnout zákazníkům možnost získat co nejefektivnější řešení, které vytvoří systémově ucelený, otevřený a výkonný produkt. Důraz je kladen na možnost včlenění stávajících aplikací a perspektivu dalšího rozšíření o dodatečné subsystémy. Pro zajištění kvalitních služeb je nutná spolupráce s významnými společnostmi, které působí v ČR jako dodavatelé výpočetní techniky a informačních technologií. Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. je partnerem IBM.

 

VUMS LEGEND, spol. s.r.o. využívá konkurenčního náskoku produktů vynikajících vlastností a funkčních možností: “Lotus Notes/Domino, IBM FileNet, WebSphere, DB2, J2EE, Oracle a dalších“. Uvedené produkty jsou využívané, jak k tvorbě zcela nových systémů, tak k integraci stávajících. Důraz je kladen na využití ověřených řešení a otevřenost těchto řešení pro budoucí požadavky.

 

K přednostem společnosti VUMS LEGEND, spol. s r.o. patří zejména schopnost vytvářet a zavádět informační systémy ve všech běžně využívaných prostředích a řešit datové komunikace mezi různými systémy na různých platformách

 

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. je držitelem Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro přístup k utajovaným informacím do stupně Důvěrné/Vyhrazeno.

Kariéra

V případě zájmu o pracovní pozici nás prosím kontaktujte na adrese:

Nyní nemáme žádné otevřené pozice

Potřebujete poradit?

+420 224 313 187
info@legend.cz
Vyplňte formulář a my se s Vámi spojíme